Staparski „Hajduk“ slavio je u meču 17. kola protiv ekipe „Iskre“ iz Kucure. Domaćin je poveo pogotkom Dejana Đurđeva. Ispostavilo se da je to bio i rezultat prvog dela.
Rezervista gostiju Salontaji poravnao je rezultat. Đurđev je svojim drugim golom na utakmici doneo svom timu novu prednost, ali je Petković ubrzo izjednačio.
Konačan rezultat susreta postavljen je golom Stefana Simina, koji je odlično izveo slobodan udarac i doneo svom timu nova tri boda.
Nakon ove pobede ekipa iz Stapara zauzima četvrtu poziciju na tabeli Vojvođanskog „Severa“ sa 31 bodom. U narednom kolu Staparci gostuju imenjaku iz Kule.
„Tisa“ je remizirala na gostovanju u Mladenovu, dok je „Mladost“ iz Apatina poražena nakon preokreta u Bajmoku. Apatinci su drugi gol primili u nadoknadi vremena.
„Vojvodina“ iz Bačkog Gradišta u nadoknadi vremena došla je do pobede nad fenjerašem iz Bačkog Dobrog Polja, dok je „Budućnost“ iz Gložana ubedljivo porazila „Mladost“ iz Bačkog Petrovca.
Izvor: Sombor sport / Foto: Pixabay