НА ШКОЛСКОМ ПРВЕНСТВУ У КАРАТЕУ ВАЛЕНТИНА ОСТРОГОНАЦ ОСВОЈИЛА ЗЛАТО, ВУКАШИН ВУКОВИЋ СРЕБРО

Карате клуб „Раванград“ је имао представнике на школском првенству Војводине које је одржано у недељу 14. марта у Инђији. Такмичење је у организацији карате савеза Војводине и савеза за школски спорт Србије одржано по правилима WKF, a квалитетан наступ и одличан резултат су остварили такмичари у спортским борбама.

Валентина Острогонац, ученица Средње техничкр школр Сомбор је у категорији I-II разред -54 кг освојила прво место, док је Вукашин Вуковић наступајући за Средњу пољопривредну прехрамбену школу Сомбор у категорији III-IV разред -76 кг био други.

Запажен наступ су имали Тамара Вучковић (ОШ „Братство јединство“ Бездан) VII-VIII разред кате, Ирина Сабљић (ОШ „Моше Пијаде“ Бачки Брег) V-VI разред борбе -40 и Ања Локнар (ОШ „Братство јединство“ Бездан) V-VI разред борбе +40, али нажалост у веома тешким категоријама нису успеле да освоје медаљу.