KULA, 27. 1. 2026. – Objavljena je druga epizoda podkasta „Molekuliranje“ sa Predragom Rajićem. Gost emisije je Kamenko Bertić, nekadašnji direktor Kulturnog centra Kula i čovek koji je čitav radni vek posvetio kulturi.
Razgovor je bio posvećen razvoju kulturne scene, radu institucija kulture, kao i aktuelnom stanju i perspektivama kulture u opštini Kula. Bertić je podelio svoja iskustva, osvrnuo se na godine provedene u kulturi i govorio o značaju ulaganja u kulturni život lokalne zajednice.
Podkast možete pogledati na YouTube kanalu Q media Kula.
Izvor: Qmedia
Foto: Q media