OŠ „AVRAM MRAZOVIĆ“ OBELEŽILA DAN ŠKOLE
OŠ „AVRAM MRAZOVIĆ“ OBELEŽILA DAN ŠKOLE

OŠ „AVRAM MRAZOVIĆ“ OBELEŽILA DAN ŠKOLE

Osnovna škola „Avram Mrazović“ Sombor svečano je obeležila Dan škole.

Za ovu priliku učenici, njihovi učitelji i nastavnici priredili su svečani program, u okviru kog su se predstavili pesmom, recitalima i skečevima. Ovim povodom direktorica škole Miljana Pavličić Dragić uručila je i priznanja najistaknutijima.

Priredbi su prisustvovali učenici, zaposleni i prijatelji škle, a ispred lokalne samouprave prisustvovala je članica Gradskog veća za oblast kulture i obrazovanja Jasmina Ilić.

Izvor: Grad Sombor / Foto: Grad Sombor