Radnici Javnog komunalnog preduzeće „Zelenilo“ tokom ove sedmice realizovali su novu akciju ozelenjavanja gradskih ulica, u okviru planiranih aktivnosti na uređenju javnih površina.
Ukupno 165 mladih stabala koje se sade ove sedmice obogatiće gradski drvored. Nadležni ističu da se planskom sadnjom nastoji dugoročno unaprediti urbana sredina i obezbediti više prirodnog hlada i zelenila za stanovnike Sombora.
Foto: JKP „Zelenilo“