U Svetozar Miletiću obnovljeno je dečije igralište u centru sela, a tim povodom ovo naseljeno mesto obišli su član Gradskog veća za oblast poljoprivrede Igor Ćupurdija i član Gradskog veća za oblast međunarodne saradnje Tamaš Kanižai, zajedno sa predstavnicima Mesne zajednice „Svetozar Miletić“.
Obnovljeno igralište dopunjeno je sa novim spravama: penjalica, ljuljaške, njihalica i provlačilica. Uređen je i prostor oko samog igrališta, a sprave za igranje najmlađih sugrađana postavljene su na novoj šljunkovitoj podlozi.





